poniedziałek, 14 maja 2012

Udało się!

Chciałam tylko zakomunikować, że dzisiaj przyszło obitsu, i <fanfary> udało mi się je założyć :D Miyuki ma wreszcie normalne i bardziej... kobiecie ciałko. Generalnie, poszło łatwo. Mama pomogła mi w ucięciu neck pega. Twarde to paskudztwo jak nie wiem! Ale wszystko ok, głowa jej się nie gibie. Tylko dziwi mnie, że ciałko w części piersiowo-szyjnej (czy jakkolwiek to określić) jest strasznie luźne. Kiedy ustawiam lalkę, to jest w dobrej pozycji, a za chwilę opada. U Fleur tak nie jest, nie wiem, czego to może być wina. Co prawda, to jest nawet znośne. Chociaż w porównaniu do typu 3 to nawet najluźniejsze obitsu byłoby genialne. Poza tym, przykleiłam Yuki wiga, bo miałam już dosyć ciągłego spadania. I chyba trochę skrócę jej fryzurę, bo końcówki wiga straszliwie się plączą, kiedy na nich siada, a te pasma, które skróciłam i nie szorują po ziemi są w lepszym stanie. Razem z ciałkiem przyszły też czerwone trampki dla Fleur- trzecia para butów moich dziewczyn ^^. A Miyagi dalej chodzi boso. Oj ^^" Mam mu zamówić te buty, ale "zbieram się" do tego jak sójka za morze ;).
Przepraszam za brak zdjęć, ale dzisiaj i tak by nie wyszły, bo jest ciemno. Pojawią się, jak dobrze pójdzie w czwartek/piątek, jak pójdzie gorzej, to w weekend.
Do zobaczenia!

EDIT:
Dzisiaj przyszedł również biały fur wig dla Miyagiego. Bałam się otwierać paczkę, po ostatnich doświadczeniach innych blogowiczek. Ale na szczęście - nie jest źle. Nie ma specjalnie łysych miejsc, jest miękki, dobrze zszyty. Futro co prawda strasznie z niego wyłazi, ale coś za coś ;). Wygląda całkiem, całkiem na głowie Miyagiego. Nie jestem jednak przekonana co do tej stylizacji. Może jak się przyzwyczaję, to zmienię zdanie.

7 komentarzy:

 1. Musisz uszczelnić to obitsu sobie taką pianką. Nie będzie luźne.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja z niecierpliwością czekam na zdjęcia Miyagiego w nowym wigu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam na zdięcia :-) I oczywieście Gratuluję
  zapraszam do mnie:
  http://swiat-pulipe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, ty zamawiasz te buty tak jak ja cokolwiek innego >.<

  OdpowiedzUsuń